Auktioner Konst & Grafik Oidentifierad konstnär, akryl på papp, signerad, 50x70 cm

Bilder Oidentifierad konstnär, akryl på papp, signerad, 50x70 cm

Oidentifierad konstnär, akryl på papp, signerad, 50x70 cm

Värdering: 300 SEK

Oidentifierad konstnär, akryl på papp, motiv med två kvinnor, signerad "Kv. P", daterad 2002, mått med ram ca 50 x 70 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

50 SEK