Auktioner Konst & Grafik Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 48x39 cm

Bilder Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 48x39 cm

Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 48x39 cm

Värdering: 300 SEK

Oidentifierad konstnär, olja på duk, motiv från Nyhavn, daterad 1966, otydligt signerad, mått med ram ca 48 x 39 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

50 SEK