Bilder Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 48x39 cm
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 48x39 cm
Oidentifierad konstnär, olja på duk, motiv från Nyhavn, daterad 1966, otydligt signerad, mått med ram ca 48 x 39 cm