Auktioner Konst & Grafik Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 41x50 cm

Bilder Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 41x50 cm

Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 41x50 cm

Värdering: 250 SEK

Oidentifierad konstnär, olja på pannå, blomsterstilleben med bukett, signerad "G Bengtsson", mått med ram ca 41 x 50 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

60 SEK