Bilder Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 41x50 cm
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 41x50 cm
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, blomsterstilleben med bukett, signerad "G Bengtsson", mått med ram ca 41 x 50 cm