Bilder Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 31x40 cm
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 31x40 cm
Sigfrid Bengtsson, olja på pannå, blomsterstilleben med blommor i rund vas, signerad "G Bengtsson", mått med ram ca 31 x 40 cm