Bilder Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 39x49 cm
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 39x49 cm
Sigfrid Bengtsson, olja på pannå, blomsterstilleben med blommor i vas, signerad "G Bengtsson", mått med ram ca 39 x 49 cm