Auktioner Konst & Grafik Gustav Rudberg, litografi, 125/250, signerad, 54x51 cm

Bilder Gustav Rudberg, litografi, 125/250, signerad, 54x51 cm

Gustav Rudberg, litografi, 125/250, signerad, 54x51 cm

Värdering: 300 SEK

Gustav Rudberg, färglitografi, signerad, numrerad 125/250, mått med ram ca 54 x 51 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

375 SEK