Bilder Gustav Rudberg, litografi, 125/250, signerad, 54x51 cm
Gustav Rudberg, litografi, 125/250, signerad, 54x51 cm
Gustav Rudberg, färglitografi, signerad, numrerad 125/250, mått med ram ca 54 x 51 cm