Bilder Jacques Zadig, kolteckning, signerad, 71x55 cm
Jacques Zadig, kolteckning, signerad, 71x55 cm
Jacques Zadig, kolteckning, signerad, daterad -52, mått med ram ca 71 x 55 cm