Auktioner Konst & Grafik Jacques Zadig, kolteckning, signerad, 71x55 cm

Bilder Jacques Zadig, kolteckning, signerad, 71x55 cm

Jacques Zadig, kolteckning, signerad, 71x55 cm

Värdering: 300 SEK

Jacques Zadig, kolteckning, signerad, daterad -52, mått med ram ca 71 x 55 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

50 SEK