Auktioner Konst & Grafik Jacques Zadig, kolteckning, porträtt, signerad, daterad -52, 52 x 60 cm

Bilder Jacques Zadig, kolteckning, porträtt, signerad, daterad -52, 52 x 60 cm

Jacques Zadig, kolteckning, porträtt, signerad, daterad -52, 52 x 60 cm

Värdering: 300 SEK

Jacques Zadig, kolteckning, porträtt, signerad, daterad -52, 52 x 60 cm med ram

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793