Bilder Jacques Zadig, kolteckning, porträtt, signerad, daterad -52, 52 x 60 cm
Jacques Zadig, kolteckning, porträtt, signerad, daterad -52, 52 x 60 cm
Jacques Zadig, kolteckning, porträtt, signerad, daterad -52, 52 x 60 cm med ram