Auktioner Konst & Grafik Eskil Skans, olja på pannå, signerad, 59x52 cm

Bilder Eskil Skans, olja på pannå, signerad, 59x52 cm

Eskil Skans, olja på pannå, signerad, 59x52 cm

Värdering: 200 SEK

Eskil Skans, olja på pannå, signerad, 59 x 52 cm med ram

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

375 SEK