Auktioner Konst & Grafik Arne Aspelin, olja på pannå, signerad, 36 x 31 cm

Bilder Arne Aspelin, olja på pannå, signerad, 36 x 31 cm

Arne Aspelin, olja på pannå, signerad, 36 x 31 cm

Värdering: 200 SEK

Arne Aspelin, olja på pannå, signerad, 36 x 31 cm med ram

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793