Auktioner Möbler NILS & KAJSA STRINNING "STRING" BOKHYLLA

Bilder NILS & KAJSA STRINNING "STRING" BOKHYLLA

NILS & KAJSA STRINNING "STRING" BOKHYLLA

200 SEK

Värdering: - SEK

4 delar, 2st gavlar i plastad metall, 2st hyllplan fanerade med lövträ, 1960-tal, mindre åldersrelaterat slitage, H.75, B.78, Dj.20 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

60 SEK