Bilder NILS & KAJSA STRINNING "STRING" BOKHYLLA
NILS & KAJSA STRINNING "STRING" BOKHYLLA
4 delar, 2st gavlar i plastad metall, 2st hyllplan fanerade med lövträ, 1960-tal, mindre åldersrelaterat slitage, H.75, B.78, Dj.20 cm. (vån3)
100 SEK