Auktioner Möbler DUX "SOFFA OCH FÅTÖLJ"

Bilder DUX "SOFFA OCH FÅTÖLJ"

DUX "SOFFA OCH FÅTÖLJ"

0 SEK

Värdering: - SEK

2 delar, 1950,60-tal, senare tyg, 1st soffa samt 1st fåtölj, tyg med slitage (nopprigt), Rh.72-74, B.82-189, Sh.41-42 cm. (vån1)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

475 SEK

75 SEK