Bilder DUX "SOFFA OCH FÅTÖLJ"
DUX "SOFFA OCH FÅTÖLJ"
2 delar, 1950,60-tal, senare tyg, 1st soffa samt 1st fåtölj, tyg med slitage (nopprigt), Rh.72-74, B.82-189, Sh.41-42 cm. (vån1)
700 SEK