Bilder NILS & KAJSA STRINNING "STRING" BOKHYLLA
NILS & KAJSA STRINNING "STRING" BOKHYLLA
2 stycken gavlar i lackad metall, 2st skivor fanerade med lövträ, 1950,60-tal, mindre åldersrelaterat slitage, H.50, B.58, Dj.20 cm. (vån3)
700 SEK