Auktioner Möbler NILS & KAJSA STRINNING "STRING" BOKHYLLA

Bilder NILS & KAJSA STRINNING "STRING" BOKHYLLA

NILS & KAJSA STRINNING "STRING" BOKHYLLA

250 SEK

Värdering: - SEK

2 stycken gavlar i lackad metall, 2st skivor fanerade med lövträ, 1950,60-tal, mindre åldersrelaterat slitage, H.50, B.58, Dj.20 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

475 SEK

75 SEK