Bilder MINDRE BYRÅ/NATTDUKSBORD "RETRO"
MINDRE BYRÅ/NATTDUKSBORD "RETRO"
Fanerad med teak, 1960-tal, åldersrelaterat slitage, H62, B.54, Dj.29 cm. (vån3)