Bilder NILS JOHAN "GULDI" BESTICK
NILS JOHAN "GULDI" BESTICK
16 delar, rostfritt och förgyllning. 4st matknivar, 4st matknivar, 4st matskedar samt 4st kaffeskedar, bortslitage av förgyllning förekommer. (vån3)
16 timmar
175 SEK
17 timmar
17 timmar
17 timmar