Auktioner Övrigt NILS JOHAN "GULDI" BESTICK

Bilder NILS JOHAN "GULDI" BESTICK

NILS JOHAN "GULDI" BESTICK

1 timme 50 minuter

2026-01-25 21:20

375 SEK

Värdering: - SEK

16 delar, rostfritt och förgyllning. 4st matknivar, 4st matknivar, 4st matskedar samt 4st kaffeskedar, bortslitage av förgyllning förekommer. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina