Auktioner Övrigt SKRIVMASKIN/RESESKRIVMASKIN "OLYMPIA"

Bilder SKRIVMASKIN/RESESKRIVMASKIN "OLYMPIA"

SKRIVMASKIN/RESESKRIVMASKIN "OLYMPIA"

1 timme 54 minuter

2026-01-25 21:44

50 SEK

Värdering: - SEK

1970-tal, mindre åldersrelaterat slitage. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina