Auktioner Övrigt TEKANNA MED RECHAUD

Bilder TEKANNA MED RECHAUD

TEKANNA MED RECHAUD

60 SEK

Värdering: - SEK

Nysilver, L&MV, Danmark, rokokostil, 1900-talets första hälft, mindre åldersrelaterat slitage. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

9 timmar
Södermanland
9 timmar
Södermanland
9 timmar
Södermanland

500 SEK

9 timmar
Södermanland

1 500 SEK