Auktioner Konst & Grafik LENA LINDERHOLM (född 1947)

Bilder LENA LINDERHOLM (född 1947)

LENA LINDERHOLM (född 1947)

8 timmar 8 minuter

2026-01-24 09:59

1500 SEK

Värdering: - SEK

Blomsterstilleben, signerad, färglitografi, numrerad 75/175, bladmått 80x56 cm

Kanonauktioner

Prästkragens väg 15
132 45 Saltsjö-Boo
Södermanland

info@kanonauktioner.se
Tel: 070-816 43 39

8 timmar
Södermanland
8 timmar
Södermanland
8 timmar
Södermanland

500 SEK

8 timmar
Södermanland

1 500 SEK