Auktioner Konst & Grafik TAVLA, Paul Piltz, olja på duk, signerad. 49x58cm bildmått

Bilder TAVLA, Paul Piltz, olja på duk, signerad. 49x58cm bildmått

TAVLA, Paul Piltz, olja på duk, signerad. 49x58cm bildmått

50 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28