Auktioner Möbler Äldre hylla. 1800/1900-talet.

Bilder Äldre hylla. 1800/1900-talet.

Äldre hylla. 1800/1900-talet.

Värdering: - SEK

Mäter ca: 143cm hög, 32,5cm djup & 124,5cm bred.
Bakstycke utbytt till masonit.
Åldersrelaterat slitage, hål i masonit, avslag på en kortsida.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

275 SEK

50 SEK