Bilder Äldre hylla. 1800/1900-talet.
Äldre hylla. 1800/1900-talet.
Mäter ca: 143cm hög, 32,5cm djup & 124,5cm bred.
Bakstycke utbytt till masonit.
Åldersrelaterat slitage, hål i masonit, avslag på en kortsida.