Auktioner Möbler Bokhylla med 2 skåpdelar. Funkis, Bonad björk, 1930-talet.

Bilder Bokhylla med 2 skåpdelar. Funkis, Bonad björk, 1930-talet.

Bokhylla med 2 skåpdelar. Funkis, Bonad björk, 1930-talet.

120 SEK

Värdering: - SEK

Mäter ca: 77cm hög & 26x120cm.
Åldersrelaterat slitage, repor, märken, skav, fläckar.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902