Bilder Bokhylla med 2 skåpdelar. Funkis, Bonad björk, 1930-talet.
Bokhylla med 2 skåpdelar. Funkis, Bonad björk, 1930-talet.
Mäter ca: 77cm hög & 26x120cm.
Åldersrelaterat slitage, repor, märken, skav, fläckar.