Bilder Klaffbord. Jugend, 1900-talets första hälft.
Klaffbord. Jugend, 1900-talets första hälft.
Mäter ca: 77cm högt & 55x55cm / 75x75cm.
Åldersrelaterat slitage, repor, märken, spricka rakt över bordsskiva.