Auktioner Möbler Klaffbord. Jugend, 1900-talets första hälft.

Bilder Klaffbord. Jugend, 1900-talets första hälft.

Klaffbord. Jugend, 1900-talets första hälft.

Värdering: - SEK

Mäter ca: 77cm högt & 55x55cm / 75x75cm.
Åldersrelaterat slitage, repor, märken, spricka rakt över bordsskiva.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

275 SEK

50 SEK