Auktioner Konst & Grafik ARNE WALLSTEN. Olja på duk, signerad.

Bilder ARNE WALLSTEN. Olja på duk, signerad.

ARNE WALLSTEN. Olja på duk, signerad.

Värdering: - SEK

Ram mäter ca: 60x69cm.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902