Auktioner Konst & Grafik OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blandteknik, signerad & daterad 2001.

Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blandteknik, signerad & daterad 2001.

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blandteknik, signerad & daterad 2001.

Värdering: - SEK

Ram mäter ca: 39x39cm.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902