Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blandteknik, signerad & daterad 2001.
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blandteknik, signerad & daterad 2001.
Ram mäter ca: 39x39cm.
100 SEK