Auktioner Konst & Grafik OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, "Blomsterstilleben", signerad M. Gunnorson & daterad 1951.

Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, "Blomsterstilleben", signerad M. Gunnorson & daterad 1951.

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, "Blomsterstilleben", signerad M. Gunnorson & daterad 1951.

Värdering: - SEK

Ram mäter ca: 62x66cm.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

60 SEK