Auktioner Konst & Grafik OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, "Blomsterstilleben", signerad M. Gunnorson & daterad 1951.
Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, "Blomsterstilleben", signerad M. Gunnorson & daterad 1951.
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, "Blomsterstilleben", signerad M. Gunnorson & daterad 1951.
Ram mäter ca: 62x66cm.