Auktioner Konst & Grafik ROLAND DE WOLFE. Akvarell, signerad.

Bilder ROLAND DE WOLFE. Akvarell, signerad.

ROLAND DE WOLFE. Akvarell, signerad.

Värdering: - SEK

Ram mäter ca: 35x39cm.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902