Bilder TAGE EVALD NILSSON. Litografi, signerad, daterad 1958 & numrerad 56/185.
TAGE EVALD NILSSON. Litografi, signerad, daterad 1958 & numrerad 56/185.
Ram mäter ca: 51x57cm.
Gulnad.