Auktioner Konst & Grafik TAGE EVALD NILSSON. Litografi, signerad, daterad 1958 & numrerad 56/185.

Bilder TAGE EVALD NILSSON. Litografi, signerad, daterad 1958 & numrerad 56/185.

TAGE EVALD NILSSON. Litografi, signerad, daterad 1958 & numrerad 56/185.

Värdering: - SEK

Ram mäter ca: 51x57cm.
Gulnad.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

375 SEK