Auktioner Konst & Grafik REINHOLD LJUNGGREN. Färglitografi, signerad & numrerad 174/310.

Bilder REINHOLD LJUNGGREN. Färglitografi, signerad & numrerad 174/310.

REINHOLD LJUNGGREN. Färglitografi, signerad & numrerad 174/310.

Värdering: - SEK

Ram mäter ca: 48x56cm.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902