Auktioner Konst & Grafik ERIK EMANUELSSON. Olja på pannå, "Hallandskust", signerad & daterad -79.

Bilder ERIK EMANUELSSON. Olja på pannå, "Hallandskust", signerad & daterad -79.

ERIK EMANUELSSON. Olja på pannå, "Hallandskust", signerad & daterad -79.

Värdering: - SEK

Ram mäter ca: 41x76cm.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

375 SEK