Bilder ERIK EMANUELSSON. Olja på pannå, "Hallandskust", signerad & daterad -79.
ERIK EMANUELSSON. Olja på pannå, "Hallandskust", signerad & daterad -79.
Ram mäter ca: 41x76cm.