Auktioner Konst & Grafik Inger Kihlman, färgetsning, provtryck, signerad, 1992.

Bilder Inger Kihlman, färgetsning, provtryck, signerad, 1992.

Inger Kihlman, färgetsning, provtryck, signerad, 1992.

125 SEK

Värdering: - SEK

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
0411-35 02 30

50 SEK