Auktioner Konst & Grafik Oidentifierad konstnär, olja på duk, 60 x 67, otydligt signerad

Bilder Oidentifierad konstnär, olja på duk, 60 x 67, otydligt signerad

Oidentifierad konstnär, olja på duk, 60 x 67, otydligt signerad

16 timmar 8 minuter

2026-01-27 20:38

150 SEK

Värdering: 500 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60