Auktioner Konst & Grafik TAVLA, Inger Bergström, "Racken norra änden", olja på duk, signerad. 34x26cm bildmått

Bilder TAVLA, Inger Bergström, "Racken norra änden", olja på duk, signerad. 34x26cm bildmått

TAVLA, Inger Bergström, "Racken norra änden", olja på duk, signerad. 34x26cm bildmått

0 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28

60 SEK

150 SEK