Auktioner Konst & Grafik TAVLA, Inger Bergström, "Racken norra änden", olja på duk, signerad. 34x26cm bildmått
Bilder TAVLA, Inger Bergström, "Racken norra änden", olja på duk, signerad. 34x26cm bildmått
TAVLA, Inger Bergström, "Racken norra änden", olja på duk, signerad. 34x26cm bildmått