Auktioner Möbler Barnstol. Myran-stil.

Bilder Barnstol. Myran-stil.

Barnstol. Myran-stil.

Värdering: - SEK

Mäter ca: 58cm hög, 31cm bred & 30cm i sitthöjd.
Bruksslitage, skav, repor.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

475 SEK

75 SEK