Auktioner Konst & Grafik TAVLA Oidentifierad konstnär, signerad, otydlig signatur, olja på pannå. 60x49cm bildytans mått
Bilder TAVLA Oidentifierad konstnär, signerad, otydlig signatur, olja på pannå. 60x49cm bildytans mått
TAVLA Oidentifierad konstnär, signerad, otydlig signatur, olja på pannå. 60x49cm bildytans mått