Auktioner Konst & Grafik TAVLA Caisa Oscarsson, daterad -94, olja på duk. 54x45cm bildytans mått

Bilder TAVLA Caisa Oscarsson, daterad -94, olja på duk. 54x45cm bildytans mått

TAVLA Caisa Oscarsson, daterad -94, olja på duk. 54x45cm bildytans mått

0 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona