Auktioner Konst & Grafik TAVLA Oidentifierad konstnär, osignerad, akvarell. 29x42cm bildytans mått

Bilder TAVLA Oidentifierad konstnär, osignerad, akvarell. 29x42cm bildytans mått

TAVLA Oidentifierad konstnär, osignerad, akvarell. 29x42cm bildytans mått

0 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

60 SEK