Auktioner Konst & Grafik TAVLA Jorgo Krallis, etsning, signerad & numrerad 3/70. ca 48x32cm bildytans mått (skador på ram förekommer)
Bilder TAVLA Jorgo Krallis, etsning, signerad & numrerad 3/70. ca 48x32cm bildytans mått (skador på ram förekommer)
TAVLA Jorgo Krallis, etsning, signerad & numrerad 3/70. ca 48x32cm bildytans mått (skador på ram förekommer)