Auktioner Konst & Grafik TAVLA Aleksander Valentinovin, Ryssland, signerad, olja på duk. 60x69cm bildytans mått

Bilder TAVLA Aleksander Valentinovin, Ryssland, signerad, olja på duk. 60x69cm bildytans mått

TAVLA Aleksander Valentinovin, Ryssland, signerad, olja på duk. 60x69cm bildytans mått

50 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona