Auktioner Konst & Grafik TAVLA Adeleide Lauhusen, signerad & daterad 1921, olja på pannå. 38x44cm bildytans mått
Bilder TAVLA Adeleide Lauhusen, signerad & daterad 1921, olja på pannå. 38x44cm bildytans mått
TAVLA Adeleide Lauhusen, signerad & daterad 1921, olja på pannå. 38x44cm bildytans mått