Auktioner Konst & Grafik TAVLA Olle "Droppen" Eriksson, digitalt tryck, signerad & numrerad 188/527 i blyerts. 45x55cm rammått

Bilder TAVLA Olle "Droppen" Eriksson, digitalt tryck, signerad & numrerad 188/527 i blyerts. 45x55cm rammått

TAVLA Olle "Droppen" Eriksson, digitalt tryck, signerad & numrerad 188/527 i blyerts. 45x55cm rammått

0 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

60 SEK