Auktioner Konst & Grafik TAVLA Björn Lindroth, litografi, signerad & numrerad 191/360. 65x51cm rammått
Bilder TAVLA Björn Lindroth, litografi, signerad & numrerad 191/360. 65x51cm rammått
TAVLA Björn Lindroth, litografi, signerad & numrerad 191/360. 65x51cm rammått