Auktioner Konst & Grafik TAVLA Mikael Frygelius, litografi, signerad & numrerad 128/150. 55x67cm rammått
Bilder TAVLA Mikael Frygelius, litografi, signerad & numrerad 128/150. 55x67cm rammått
TAVLA Mikael Frygelius, litografi, signerad & numrerad 128/150. 55x67cm rammått