Auktioner Konst & Grafik TAVLA Mikael Frygelius, litografi, signerad & numrerad 189/200. 45x54cm bildytans mått

Bilder TAVLA Mikael Frygelius, litografi, signerad & numrerad 189/200. 45x54cm bildytans mått

TAVLA Mikael Frygelius, litografi, signerad & numrerad 189/200. 45x54cm bildytans mått

50 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona