Auktioner Konst & Grafik Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad och daterad 1898, 51 X 30 cm

Bilder Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad och daterad 1898, 51 X 30 cm

Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad och daterad 1898, 51 X 30 cm

650 SEK

Värdering: 800 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60