Auktioner Konst & Grafik TAVLOR 2st, Oidentifierade konstnärer, olja på duk, signerade. 68x68cm rammått
Bilder TAVLOR 2st, Oidentifierade konstnärer, olja på duk, signerade. 68x68cm rammått
TAVLOR 2st, Oidentifierade konstnärer, olja på duk, signerade. 68x68cm rammått