Auktioner Konst & Grafik TAVLOR 2st, Oidentifierade konstnärer, olja på duk, signerade. 68x68cm rammått

Bilder TAVLOR 2st, Oidentifierade konstnärer, olja på duk, signerade. 68x68cm rammått

TAVLOR 2st, Oidentifierade konstnärer, olja på duk, signerade. 68x68cm rammått

0 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

375 SEK