Auktioner Konst & Grafik TAVLA Oidentifierad konstnär, signerad K Lindberg, daterad 1975. 44x54cm bildytans mått
Bilder TAVLA Oidentifierad konstnär, signerad K Lindberg, daterad 1975. 44x54cm bildytans mått
TAVLA Oidentifierad konstnär, signerad K Lindberg, daterad 1975. 44x54cm bildytans mått