Auktioner Konst & Grafik TAVLA Oidentifierad konstnär, signerad, olja på pannå. 52x74cm rammått (skador på ram)
Bilder TAVLA Oidentifierad konstnär, signerad, olja på pannå. 52x74cm rammått (skador på ram)
TAVLA Oidentifierad konstnär, signerad, olja på pannå. 52x74cm rammått (skador på ram)