Auktioner Konst & Grafik TAVLA Oidentifierad konstnär, signerad, olja på pannå. 52x74cm rammått (skador på ram)

Bilder TAVLA Oidentifierad konstnär, signerad, olja på pannå. 52x74cm rammått (skador på ram)

TAVLA Oidentifierad konstnär, signerad, olja på pannå. 52x74cm rammått (skador på ram)

90 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona