Auktioner Konst & Grafik TAVLA Helmtrud Nyström, färgetsning, signerad, daterad 1981, numrerad 75/95. 20x20cm bildytans mått

Bilder TAVLA Helmtrud Nyström, färgetsning, signerad, daterad 1981, numrerad 75/95. 20x20cm bildytans mått

TAVLA Helmtrud Nyström, färgetsning, signerad, daterad 1981, numrerad 75/95. 20x20cm bildytans mått

0 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona