Auktioner Konst & Grafik TAVLA Helmtrud Nyström, färgetsning, signerad, daterad 1981, numrerad 75/95. 20x20cm bildytans mått
Bilder TAVLA Helmtrud Nyström, färgetsning, signerad, daterad 1981, numrerad 75/95. 20x20cm bildytans mått
TAVLA Helmtrud Nyström, färgetsning, signerad, daterad 1981, numrerad 75/95. 20x20cm bildytans mått