Auktioner Konst & Grafik TAVLA Roland Dufström, träsnitt, signerad, daterad -65 & numrerad 7/20. 44x55cm rammått
Bilder TAVLA Roland Dufström, träsnitt, signerad, daterad -65 & numrerad 7/20. 44x55cm rammått
TAVLA Roland Dufström, träsnitt, signerad, daterad -65 & numrerad 7/20. 44x55cm rammått