Auktioner Konst & Grafik TAVLA Oidentifierad konstnär, etsning, signerad & numrerad 16/50. 57x48cm (ram behöver spikas om)
Bilder TAVLA Oidentifierad konstnär, etsning, signerad & numrerad 16/50. 57x48cm (ram behöver spikas om)
TAVLA Oidentifierad konstnär, etsning, signerad & numrerad 16/50. 57x48cm (ram behöver spikas om)